Lista zabiegów

20
Lip 19'
21
Lip 19'

Masaże

zabiegów: 46

Ajurweda

Ayurveda to hinduska filozofia zdrowego i szczęśliwego życia. Słowo "ayur" oznacza: życie, życie codzienne; "veda" to: wiedza, święta nauka. Czyli Ayurveda to poprostu wiedza o życiu.

Ajurweda uczy, że człowiek jest mikrokosmosem, który zawiera w sobie cały wszechświat. Choroby biorą się z zaburzonej równowagi między materią a energią, ciałem a duchem. Zdrowie to nie tylko brak objawów choroby, ale dobre samopoczucie fizyczne i psychiczne. Ajurweda uczy, jak postępować w życiu codziennym, jak się odżywiać, dbać o siebie, aby być zdrowym, twórczym i szczęśliwym. Filozofia ajurwedy mówi, że kazdy organizm stanowi kombinację pięciu żywiołów, z których składa się Wszechświat: ziemi, wody, ognia, powietrza i przestrzeni. One składają się na trzy rodzaje energii (Doshe) zwane jako vata, pitta, kapha, które nawzajem się przenikają tworząc niepowtarzalne kombinacje. Każdy człowiek już w momencie poczęcia zostaje wyposażony w indywidualny kod dosh, od którego zależą teperamenty, potrzeby, zdolności, kondycja fizyczna i psychiczna oraz podatność na różne choroby. Równowaga tych wszystkich elementów prowadzi do pełnego zdrowia i szczęścia.

Praktyka Ajurwedy do dziś dnia przeznaczona jest do pobudzania ludzkiego szczęścia, zdrowia i twórczego wzrostu.

Cena od: 120zł
Zapytaj o zabieg

Abhyanga - masaż całościowy olejami

Masaż Abhyanga w dosłownym tłumaczeniu znaczy „namaszczenie”, tzn. wmasowanie oleju w ciało. Masaże olejowe znane ze swojego pozytywnego oddziaływania na system immunologiczny opierają się na zasadzie – im więcej stresu (fizycznego lub psychicznego) doświadcza nasz organizm tym więcej oleju potrzeba użyć do masażu.
 
Celem wszystkich masaży ajurwedyjskich jest przywrócenie równowagi energetycznej całego organizmu, a więc eliminacja wszelkich dolegliwości, tak fizycznych jak i psychicznych . Istota masażu Ajurwedyjskiego wiąże się z ruchem energii w ciele. Celem jest przywrócenie równowagi energii życiowej zwanej prana, krążącej po ciele w kanałach energetycznych zwanych nadis. Przywrócenie harmonijnego przepływu energii poprzez stymulację punktów akupresurowych, stanowi wyraz fizycznego, psychicznego i duchowego zdrowia. Przez właściwą równowagę wszystkich energii ciała można zapobiegać chorobom i przywracać zdrowie choremu organizmowi.
 

ABHYANGA  60MIN / 200PLN

ABHYANGA  75MIN / 250PLN

ABHYANGA + Shirodhara  90MIN / 350PLN

ABHYANGA + Kati Vasti  80MIN / 270PLN

czas:60min
Cena od: 200zł
Zapytaj o zabieg

Shirodhara

Jeden z najważniejszych zabiegów ajurwedyjskich, zapewniający przeżycie niezwykle głębokiego relaksu oraz osiągnięcie wewnętrznego spokoju, harmonii i dystansu.
Zabieg polegający na masażu czakry "trzeciego oka" za pomocą strumienia ciepłego oleju. Nazywany jest zabiegiem młodości i długowieczności. Głęboko relaksuje oraz posiada zbawienny wpływ na system nerwowy i hormonalny. Redukuje stres, usuwa chroniczne bóle głowy i zatok, bezsenność, nerwowość, zaburzenia słuchu, wzroku. Działa odżywczo na skórę głowy oraz na włosy.
 
* SHIRODHARA + Masaż Abhyanga 350 zł, czas: 1h 30 minut

czas:40min
Cena od: 200zł
Zapytaj o zabieg

Udvartana - masaż indyjskimi ziołami

MASAŻ UWIELBIANY PRZEZ KOBIETY!
OD WIEKÓW STOSOWANY W "INDYJSKICH ŚWIĄTYNIACH PIĘKNA"
W starożytności z tego zabiegu korzystały jedynie przyszłe żony Maharadżów. Obecnie z udvartany, czyli pudrowego zabiegu wyszczuplającego, może skorzystać każdy.
Zabieg udvartana stosowany jest w kuracjach odchudzających, likwidacji zmian cellulitowych, chorobowych zmianach skórnych, nadmiernej potliwości i przypadłościach reumatycznych.
Skutecznie usuwa z organizmu szkodliwe toksyny i poprawia krążenie krwi. Wzmacnia układ mięśniowy, modeluje sylwetkę i nadaje skórze zdrowy wygląd.
Olej Ajurwedyjski ma zastosowanie w pielęgnacji blizn, słabym trawieniu, nadwadze, rozszerzonych naczynkach, żylakach, ma działanie lekko ogrzewające.
 
UDVARTANA + Abhyanga, 300 zł, 1h 30 minut

czas:60min
Cena od: 200zł
Zapytaj o zabieg

Shiro Abhyanga - masaż głowy, karku, ramion i dekoltu

Shiro Abhyanga to ajurwedyjski masaż głowy, ramion oraz górnej części pleców przy użyciu ciepłego olejku, który nie tylko uwalnia nagromadzony stres, ale także ma zbawienny wpływ na całe ciało i psychikę. Dzięki niemu doskonale odżywisz cebulki włosów i skórę głowy. Co więcej, zabieg ten pomoże Ci osiągnąć wewnętrzny spokój, zmniejszy  problemy z zasypianiem, migrenami i bólami karku. 

Zalety dla zdrowia:

 • wyjątkowo relaksuje, łagodzi objawy stresu, koi nerwy, usuwa napięcie psychiczne(ułatwia uwalnianie serotoniny do krwiobiegu, przez co wywołuje lepsze samopoczucie)
 • wspomaga pamięć i koncentrację, poprawia zdolność myślenia przy dużym zmęczeniu   jest pomocny przy usuwaniu bólów głowy, także migrenowych
 • pomaga w przypadku bezsenności
 • obniża wysokie ciśnienie krwi

Zalety dla urody:

 • poprawia cyrkulację krwi w skórze głowy, dzięki czemu cebulki włosowe są stymulowane i lepiej odżywione
 • przeciwdziała wypadaniu włosów
 • pobudza wzrost włosów
 • ciepły olej wpływa kojąco na skórę głowy
 • włosy stają się miękkie i błyszczące
czas:30min
Cena od: 120zł
Zapytaj o zabieg

KATI VASTI - rozgrzewający zabieg olejowy na plecy

Rozgrzewający zabieg olejowy na dolną część kręgosłupa (odcinek lędźwiowy). Polega na intensywnym nagrzewaniu kręgosłupa olejem sezamowym. Ciepły olej wlewany jest na ograniczony wałkiem ciasta obszar pleców. Zabieg przynosi natychmiastową ulgę cierpiącym z powodu bólów, sztywności i stanów zapalnych dolnej części kręgosłupa.

czas:20min
Cena od: 100zł
Zapytaj o zabieg

NETRA VASTI - zabieg olejowy na oczy

Netra Vasti to łagodny, bezinwazyjny, głęboko oczyszczający i relaksujący zabieg olejowy, polegający na kąpieli oczu w roztopionym maśle Ghee. Celem zabiegu jest zlikwidowanie napięcia nagromadzonego w tkankach okolicy oczu, poprawa, wyostrzenie wzroku i zrównoważenie układu nerwowego.

Długotrwałe napięcie, przemęczenie oczu może prowadzić do osłabienia widzenia, bólu, opuchlizny, a nawet jaskry, suchości oczu, ślepoty, w przypadku których Netra Vasti jest bezwzględnie wskazany. Osoby sporo pracujące przy komputerze, chorujący na zapalenie spojówek, owrzodzenie rogówki, kurzą ślepotę, stany zapalne oczu, już po pierwszym zabiegu poczują wyraźną ulgę.

czas:20min
Cena od: 100zł
Zapytaj o zabieg

Mukhabhyanga - zabieg na twarz z masażem głowy

Jest to bardzo przyjemny i relaksujący masaż twarzy i dekoltu, wykonywany najwyższej jakości olejem ajurwedyjskim. Jeśli chcesz, aby Twoja twarz robiła wrażenie odmłodzonej z pewnością nie pożałujesz korzystania z tego zabiegu. Masaż Mukabhyanga nazywany jest zamiennie "Wieczną młodością". Połączony jest z zabiegami oczyszczania, peelingu i maseczką ziołową z naturalnych olei i produktów kosmetycznych przygotowanych według tradycyjnych receptur ajurwedyjskich.

Po wykonaniu zabiegu poczujesz znaczną poprawę ukrwienia skóry, co z kolei prowadzi do jej ujędrnienia, spłycenia zmarszczek oraz nada jej świetlisty wygląd.

Jeśli masz problemy natury dermatologicznej, bądź nie możesz uporać się z dawnymi przebarwieniami, bliznami, masaż ten jest wprost idealny dla Ciebie.
Mukabhyanga rozjaśnia cerę i wygładza skórę oraz działa przeciwzapalnie i detoksykująco.

Upiększa zewnętrznie a odmładza wewnętrznie. 

czas:75min
Cena od: 200zł
Zapytaj o zabieg

Aromamasaż

Relaksujący masaż całego ciała połączony z zabiegiem aromaterapii. Dzięki firmowemu masażowi Decleor oznaki codziennego stresu na ciele odchodzą w zapomnienie.

czas:60min
Cena od: 200zł
Zapytaj o zabieg

Masaż - Ucieczka na Madagaskar

Zmysłowy sen przeniesie Cię na wyspę jedyną w swoim rodzaju: Madagaskar.

Masaż ma działanie energetyzujące. Celebruje różnorodność krajobrazu Madagaskaru, ukształtowania terenu, klimatu, dzikiej flory i fauny, kultury mieszkańców. Redukuje napięcia i stres. Ciało jest pełne energii, a umysł ukojony.

czas:60min
Cena od: 200zł
Zapytaj o zabieg

Aromablend Masaż

Indywidualnie dobrany do potrzeb klienta rytuał modelujacy sylwetkę i oddziałujący na jego emocje za pomocą aromaterapii. Masaż został stworzony, aby zwalczać najczęściej pojawiające się niedoskonałości na naszym ciele. Sperosnalizowana mieszanka produktów może dodawać nam energii, relaksować i odprężać lub harmonizować nasz umysł.

* Wyszczuplenie - zwalcza cellulit, przyśpiesza proces spalania tkanki tłuszczowej oraz usuwania toksyn z organizmu.

* Jędrność - poprawia napięcie skóry, przyśpiesza proces jej regeneracji oraz pobudza produkcję kolagenu i elastyny.

czas:60min
Cena od: 220zł
Zapytaj o zabieg

Masaż orientalny

Wyjątkowa, orientalna technika inspirowana filozofią masażu polinezyjskiego, ajurwedyjskiego, tajskiego i shiatsu. Jej głównym założeniem jest stymulowanie kanałów energetycznych w celu prawidłowego przepływu energii oraz pobudzenie czakr dla zachowania równowagi ciała i ducha.

Masaż opiera się na głaskaniu, uciskach i rozciąganiu. Technika wykorzystuje ruchy wykonywane dłońmi, przedramionami i łokciami. Jej atutem jest zastosowanie elementów jogi pasywnej.

czas:60min
Cena od: 180zł
Zapytaj o zabieg

Orientalna Terapia Kręgosłupa

Masaż w wyjątkowy sposób łączy wiele technik wschodnich z aromaterapią i pielęgnacją ciała szlachetną mieszanką masła shea i olejów naturalnych. Terapia ma na celu usunięcie napięć mięśniowych w obrębie pleców, karku i barków.

Głęboko rozluźniający masaż połączony jest z gimnastyką bierną. Przywraca równowagę psychofizyczną, usprawnia aparat ruchu, głęboko relaksuje i działa aromaterapeutycznie.

czas:40min
Cena od: 100zł
Zapytaj o zabieg

Hawajski masaż Lomi Lomi

Lomi jest masażem, który przekazuje jedyne w swoim rodzaju uczucie zadowolenia, błogości. Masaż ten doprowadza do uwolnienia zapisanych w naszym ciele napięć oraz blokad. Poprzez ich uwolnienie masaż pomaga odzyskać harmonie emocjonalną i umysłową.

Lomi Lomi pomaga osiągnąć równowagę między ciałem, umysłem i duchem, powraca wewnętrzny spokój, optymizm, radość, chęć życia i działania. Charakterystyczne dla tej techniki jest masowanie przedramionami i wykonywanie tanecznych, pełnych gracji ruchów.

60MIN / 200PLN

75MIN / 250PLN

czas:60min
Cena od: 200zł
Zapytaj o zabieg

Masaż ziołowymi stemplami

Tajski masaż stemplami pobudza mikrokrążenie skóry, ujędrnia ją i oczyszcza z toksyn. Wyrównuje również jej koloryt. Zabieg likwiduje napięcie mięśni oraz znakomicie odstresowuje. Wpływa na ogólną poprawę funkcjonowania całego organizmu. Polecamy osobom zestresowanym, żyjącym w ciągłym napięciu, otyłym, walczącym z cellulitem i przemęczonym.

czas:60min
Cena od: 200zł
Zapytaj o zabieg

Masaż Polinezyjski

Masaż polinezyjski jest jedną z najpiękniejszych form masażu. Masuje się głównie przedramionami, ruchy wykonywane są w rytm muzyki. Zaletami tego masażu są płynne zmiany ruchu, technik i kierunku masażu. To wyjątkowo relaksujący rytuał inspirowany nurtem pochodzącym z Hawajów oraz Nowej Zelandii. Ma zarówno wymiar fizyczny, jak i duchowy. 

czas:50min
Cena od: 150zł
Zapytaj o zabieg

Masaż Balijski

Masaż balijski jest bardzo starym masażem który czerpał wiele z wpływów medycyny chińskiej oraz hinduskiej. Tradycyjny masaż balijski łączy w sobie techniki jawajskie i balijskie w którym wykorzystuje się głębokie oddziaływanie dłońmi, elementy jogi, akupresury i refleksoterapii do rozluźnienia mięśni oraz pobudzenia organizmu w celu osiągnięcia stanu harmonii ciała, umysłu i duszy. 
 
Masaż balijski to kombinacja kilku azjatyckich technik m.in. ajurwedy, chińskich technik akupresury oraz typowego dla wyspy Bali masażu relaksacyjnego oddziałującego na krążenie krwi i kanały przepływu energii, przynoszącego głęboki relaks i doskonałe samopoczucie.

60MIN / 200PLN

75MIN / 250PLN

czas:60min
Cena od: 200zł
Zapytaj o zabieg

Masaż tajski stóp

Połączenie masażu z akupresurą stref refleksologicznych stóp. Medycyna chińska od tysięcy lat wykorzystuje wiedzę na temat receptorów znajdujących się na powierzchni stóp, które odpowiadają poszczególnym organom wewnętrznym. Odpowiednia ich stymulacja pozwala zlikwidować wiele uciężliwych dolegliwości, np. alergie, migreny, bóle menstruacyjne, depresje, bóle mięśni, dolegliwości układu trawiennego oraz wszelkie problemy z pęcherzem i nerkami.

Technika masażu tajskiego obejmuje m.in. masaż podeszwy, grzbietu stopy, palców, kostek, łydek, okolic kolana. Poprzez działanie na strefy refleksologiczne stóp masaż wspomaga odtruwanie organizmu z toksyn, poprawia sen, usuwa uczucie zmęczonych, "cięzkich nóg". Stosowany regularnie pomaga odreagować codzienne stresy. Masaż doceniany jest także przez swój pozytywny wpływ na pracę układu krwionośnego.
Poza tym niezwykłym działaniem, technika masowania wykorzystywana podczas masażu stóp sprawia, iż z naszego organizmu znika cały nagromadzony stres oraz napięcie. Dzięki temu czujemy się zrelaksowani i niezwykle wypoczęci.

czas:60min
Cena od: 160zł
Zapytaj o zabieg

Scrub - masaż

Złuszczający masaż całego ciała na bazie odżywczego masła z peelingującym miksem suszonych owoców, przypraw i olejków eterycznych.

czas:60min
Cena od: 200zł
Zapytaj o zabieg

Masaż na odżywczym maśle Shea

To luksusowy masaż wykonywany na wyjątkowym maśle shea. Receptura tego naturalnego balsamu została oparta na wyjątkowych właściwościach wosku pszczelego i odżywczych olejów: sojowego, z awokado i pestek winogron. Masaż daje efekt długotrwałego nawilżenia, działając aromaterapeutycznie i odprężająco. Balsam pozostawia skórę jedwabiście gładką i pięknie pachnącą. Polecany jest zwłaszcza dla skóry suchej, dojrzałej i wymagającej regeneracji.

czas:60min
Cena od: 140zł
Zapytaj o zabieg

Masaż całego ciała

Masaż klasyczny zwany też szwedzkim polega na oddziaływaniu na zewnętrzne warstwy mięśni oraz tkanki miękkie. Zadaniem tego masażu jest zwiększenie przepływu tlenu we krwi i usuwanie toksyn z mięśni oraz poprawienie ich elastyczności. Zależnie od siły nacisku rozmaite techniki stosowane pojedynczo lub łącznie wywierają dobroczynny efekt na skórę, mięśnie, naczynia krwionośne, układ limfatyczny oraz układ nerwowy.
Stosowane w masażu klasycznym szybkie ruchy są na ogół stymulujące dla naszego organizmu, natomiast powolne wywierają efekt uspokajający i relaksujący.

czas:50min
Cena od: 130zł
Zapytaj o zabieg

Drenaż limfatyczny

Drenaż limfatyczny to masaż usprawniający krążenie limfy i płynów tkankowych w organiźmie. Zalecany w leczeniu obrzęków limfatycznych i zastoju limfy. Porawia metabolizm, pobudza układ limfatyczny, przyśpiesza proces oczyszczania organizmu.

czas:40min
Cena od: 90zł
Zapytaj o zabieg

Masaż Muszlami

Niezwykle relaksujący zabieg pochodzący z Filipin. Jego esencję stanowi ciepło muszli połączone z manulanym masażem ciała. Ciepło muszli zawdzięczamy wyjątkowemu połączeniu suszonych alg morskich i naturalnych minerałów z krysytalicznie czystą wodą, solą oraz olejkami esencjonalnymi.
Masaż muszlami polecamy osobom, które w chłodne i ponure dni chcą poczuć się jak na egzotycznej plaży, odżywić i dogrzać ciało oraz zrelaksować umysł.

czas:60min
Cena od: 200zł
Zapytaj o zabieg

Masaż czekoladowy

To prawdziwa rozkosz dla wszystkich zmysłów, zabieg świetnie działa na psychikę oraz poprawia kondycję skóry, dotlenia, ujędrnia, odżywia, spowalnia procesy starzenia, modeluje sylwetkę  a wspaniały zapach czekolady pobudza produkcję hormonów szczęścia które skutecznie poprawiają nastrój, po masażu skóra staje się aksamitna, nawilżona i wygładzona, pozostawiając na niej cudowny zapach.

czas:60min
Cena od: 180zł
Zapytaj o zabieg

Masaż twarzy, szyi i dekoltu

Klasyczny masaż twarzy, szyi i dekoltu rozpoczyna się ruchami głaszczącymi, do tego dołącza się ruchy rozcierania, ugniatania, oszczypywania i modelowania. Masaż kończy się spokojnymi, głaszczącymi ruchami. Ten rodzaj masażu często jest różnicowany i dodaje się do niego np. ruchy liftingujące.

czas:30min
Cena od: 70zł
Zapytaj o zabieg

Masaż gorącą świecą

Zmysłowy masaż całego ciała wykonywany z użyciem ciepłego olejku ze świecy aromatycznej, będącej mieszaniną olejków roślinnych i eterycznych. Unikatowa formuła olejku pozostawia skórę jedwabiście gładką i odżywioną. 

czas:60min
Cena od: 150zł
Zapytaj o zabieg

Masaż tkanek głębokich - całościowy

Nazwa metody „Masaż tkanek głębokich” mogłaby sugerować silne i bolesne oddziaływanie na ciało pacjenta w rzeczywistości metoda ta okazuję się wyjątkowo delikatna i subtelna. Wszystkie ruchy wykonuje się z wielką precyzją a dodatkowo bardzo wolno. Siła nacisku aplikowana jest dla każdego pacjenta indywidualnie - dobrana do  siły napięcia tkanek. Wszystko to powoduje, że metoda staje się skuteczna, a pożądane efekty zauważyć można  już po pierwszym zabiegu.

czas:70min
Cena od: 180zł
Zapytaj o zabieg

Masaż tkanek głębokich - częściowy

Nazwa metody „Masaż tkanek głębokich” mogłaby sugerować silne i bolesne oddziaływanie na ciało pacjenta w rzeczywistości metoda ta okazuję się że wyjątkowo delikatna i subtelna. Wszystkie ruchy wykonuje się z wielką precyzją a dodatkowo bardzo wolno, siła nacisku aplikowana jest dla każdego pacjenta indywidualnie - dobrana do  siły napięcia tkanek. Wszystko to powoduje, że metoda staje się skuteczna, a pożądane efekty zauważyć można  już po pierwszym zabiegu.

czas:40min
Cena od: 100zł
Zapytaj o zabieg

Masaż pleców i obręczy barkowej

Przeznaczony jest dla osób, które odczuwają napięcia i bóle pleców, związane z nadmiernym przeciążeniem, stresem czy brakiem aktywności ruchowej. Poprawia ukrwienie skóry, łagodzi bóle i napięcia. Specjalnie dobrane techniki masażu przywracają ruchomość odcinka szyjnego kręgosłupa i obręczy barkowej.

czas:30min
Cena od: 70zł
Zapytaj o zabieg

Masaż częściowy

Masaż częściowy dotyczy poszczególnych części ciała .Zabieg przeprowadzany jest w pozycji leżącej, lub siedzącej, siła masażu dostosowana jest do pobudzanych receptorów. W masażu częściowym stosuje się techniki masażu klasycznego lub relaksacyjnego. Pacjent podczas zabiegu pozostaje w ubraniu, odsłaniając tylko te części ciała, które są poddawane zabiegowi.

czas:30min
Cena od: 70zł
Zapytaj o zabieg

Biomasaż leczniczy kręgosłupa

Oryginalna, autorska metoda profilaktyczno - zdrowotna kręgosłupa i układu mięśniowego. Manualny masaż z zastosowaniem bezogniowych Baniek Medycznych lub Okładu borowinowego.

Wskazania:

 • skuteczna metoda usuwania bólów kręgosłupa i stawów
 • wzmacnia mieśnie przykręgosłupowe
 • rozluźnia i odstresowuje cały kręgosłup
 • usuwa blokady energetyczne oraz uaktywnia mechanizmy samouzdrawiające
 • wskazany przy bólach i zawrotach głowy oraz zaburzeniach układu oddechowego, pokarmowego i moczowo - płciowego
 • polecany również jako zabieg profilaktyczny, rewitalizujący organizm
czas:50min
Cena od: 140zł
Zapytaj o zabieg

Masaż stóp

Stopy to bardzo ważna część ciała. Dźwigają ciężar codziennej pracy i niosą nas przez całe życie. Warto więc, by były zdrowe, zadbane i odprężone. Masaż stóp nie tylko koi ból i zmęczenie całodziennym ruchem, ale i świetnie relaksuje i poprawia samopoczucie.

czas:30min
Cena od: 70zł
Zapytaj o zabieg

Masaż gorącymi kamieniami - całościowy

Masaż kamieniami to połączenie tradycyjnych technik masażu z użyciem gorących kamieni bazaltowych, podgrzanych do odpowiedniej temperatury. Masaż daje efekt niesamowitego odprężenia, relaksu, wewnętrznej równowagi, rozluźnienia mięśni i pobudzenia krążenia. Gorące kamienie stanowią wspaniały rodzaj połączenia z naturą. Zabieg jest szczególnie polecany osobom narażonym na stres, niespokojnym, przygnębionym, mającym bóle mięśniowe. Działa on bardzo kojąco na zmysły, reguluje strefę emocjonalną, łagodzi napięcia mięśni, poprawia pracę narządów wewnętrznych, pobudza mikro-krążenie krwi, likwiduje stres i niepokój, dostarcza siły i odporności. 

czas:60min
Cena od: 150zł
Zapytaj o zabieg

Masaż gorącymi kamieniami - częściowy

Masaż kamieniami to połączenie tradycyjnych technik masażu z użyciem gorących kamieni bazaltowych, podgrzanych do odpowiedniej temperatury. Masaż daje efekt niesamowitego odprężenia, relaksu, wewnętrznej równowagi, rozluźnienia mięśni i pobudzenia krążenia. Gorące kamienie stanowią wspaniały rodzaj połączenia z naturą. Zabieg jest szczególnie polecany osobom narażonym na stres, niespokojnym, przygnębionym, mającym bóle mięśniowe. Działa on bardzo kojąco na zmysły, reguluje strefę emocjonalną, łagodzi napięcia mięśni, poprawia pracę narządów wewnętrznych, pobudza mikro-krążenie krwi, likwiduje stres i niepokój, dostarcza siły i odporności. 

czas:30min
Cena od: 80zł
Zapytaj o zabieg

Masaż bańką chińską - antycellulitowy

Masaż odchudzający przy użyciu Chińskich gumowych baniek o bardzo głębokim nacisku wspomagający krążenie krwi i wygładzający skórę nierównościami. Doskonała alternatywa dla manualnego masażu odchudzającego i ludzi lubiących bardzo silny masaż.

czas:60min
Cena od: 130zł
Zapytaj o zabieg

Masaż wyszczuplający

Masaż wyszczuplający to mocny masaż wykorzystujący specjalnie dobrane techniki by usprawnić krążenie całego organizmu, zwłaszcza tych miejsc, gdzie nastąpiły zmiany. Masaż działa na tkankę podskórną usuwając złogi toksyn i szkodliwe produkty przemiany materii, zmniejszając zastoje limfatyczne i pobudzając prawidłowe funkcjonowanie organizmu. Po takim masażu komórki są lepiej dotlenione i odżywione, skóra jest bardziej gładka, napięta, sprężysta i jędrna. 

czas:60min
Cena od: 150zł
Zapytaj o zabieg

Masaż liftingujący twarzy

Masaż liftingujący to intensywny, niepowtarzalny masaż głębokich mięśni twarzy i szyi. Zwiększa napięcie mięśni, polepsza krążenie, przywracając doskonałą wymianę składników odżywczych i tlenu, wyrównuje koloryt skóry.

czas:30min
Cena od: 100zł
Zapytaj o zabieg

Przeciwreumatyczny masaż miodowy kolana

Masaż naturalnym miodem pszczelim.

1 kolano - 20 min - 70 PLN
2 kolana - 40 min - 90 PLN

Wskazania: wszelkie bóle kolan, reumatyzm, artretyzm, łagodzi urazy mechaniczne i kontuzje, zabieg ulepsza ukrwienie, rozgrzewa cały staw.

czas:20min
Cena od: 70zł
Zapytaj o zabieg

Masaż miodowy pleców

Ten cenny dar pszczół stanowi prawdziwą pieszczotę dla ciała i duszy. Masaż miodowy to bardzo skuteczna metoda detoksykacyjna, która w przyjemny sposób oczyszcza Państwa ciało, pozostawiając skórę jedwabiście aksamitną i pachnącą miodem. Słodka miodowa przyjemność zapobiega chorobom, chroni odporność i służy jako lek. 

Masaż wykorzystuje wspaniałe działania miodu i sprężysty, masujący dotyk. Dzięki temu z organizmu usuwane są stare złogi i toksyny nagromadzone w głębi tkanek. Masaż miodem działa pozytywnie przy bólach reumatycznych mięśni lub stawów, przy dolegliwościach menstruacyjnych, bezsenności, depresjach i zmęczeniu. Miód także nawilża i odżywia skórę, co przyspiesza jej regenerację. 

czas:30min
Cena od: 80zł
Zapytaj o zabieg

Refleksologiczny Masaż Pleców

Masaż opierający się na technikach chińskiej medycyny naturalnej. Silnie odciąża górne partie kręgosłupa szyjnego i obręczy barkowej oraz dolną partię lędźwiowo-krzyżową, miednicę i pośladki.

Uspakaja w stanach nerwicowych, przerywa skutki długotrwałego stresu. Działa również pobudzająco w stanach wyczerpania nerwowego.

Łagodzi bóle głowy, pleców, szyi oraz barków. Jest doskonały na przewlekłe dolegliwości bólowe. W czasie masażu pobudzane są aktywne punkty refleksoryczne, które przywracają wewnętrzną równowagę organizmu. W trakcie 40 minut masażysta skupia się na górnym lub dolnym odcinku kręgosłupa

czas:40min
Cena od: 90zł
Zapytaj o zabieg

Refleksoterapia stóp

Odpowiednio wykonywany masaż stóp ma wpływ na cały organizm. Celem takiego masażu jest uaktywnienie procesów samoleczenia i powrót Twojego organizmu do naturalnej równowagi fizjologicznej, którą nazywamy homeostazą - czyli do zdrowego życia! 

czas:60min
Cena od: 130zł
Zapytaj o zabieg

Shiatsu

Shiatsu to orientalna technika uzdrawiania masażem.

Masaż z elementami Shiatsu przywraca organizmowi równowagę i harmonię, usuwa stres i przywraca chęć do życia. Shiatsu polega na uciskaniu kciukami, palcami, powierzchnią dłoni, określonych punktów ciała co pomaga przywrócić jego równowagę, uwalnia od stresów i napięć, poprawia samopoczucie oraz wspomaga leczenie niektórych schorzeń. 

czas:60min
Cena od: 200zł
Zapytaj o zabieg

Refleksologia twarzy

Refleksologia twarzy wprowadza w stan miłego wyciszenia. To nie tylko zabieg relaksacyjny i upiększający, ale także leczniczy. Dzięki niemu dochodzi do rozpoczęcia samoregulacji organizmu.

czas:40min
Cena od: 120zł
Zapytaj o zabieg

Refleksoterapia twarzy i głowy

Refleksoterapia twarzy i głowy poprawia napięcie skóry, która staje się bardziej elastyczna i sprężysta. Wygładza i spłyca zmarszczki, usuwa toksyny oraz znosi napięcia i łagodzi stres. Daje wyłącznie przyjemne odczucia, powoduje wyciszenie emocjonalne i fizyczne. Doprowadza do stanu kompletnego relaksu i wyłączenia się z otaczającego świata.

czas:60min
Cena od: 150zł
Zapytaj o zabieg

Bańki lekarskie tradycyjne

Leczenie za pomocą stawiania baniek to jedna z naturalnych metod leczniczych, którymi posługują się ludzie od najdawniejszych czasów. Terapia bańkami ma wpływ na cały organizm, poprawiając krążenie krwi i wzmacniając układ odpornościowy. Szczególnie wskazane w leczeniu chorób układu oddechowego oraz w chorobach układu kostno-stawowego

czas:30min
Cena od: 70zł
Zapytaj o zabieg

Akupunktura ucha

Terapia ta wywodzi się z tradycji chińskich, jednak została zaakceptowana przez medycynę konwecjonalną oraz WHO i obecnie stosowana jest na całym świecie w leczeniu różnych schorzeń. Akupunktura ucha polega na wbiciu w jedno ucho małych sterylnych, jednorazowych igiełek, natomiast na drugim uchu zastosowaniu równie małych plasterków z turmalinem, do automasażu.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo kilka zabiegów z zastosowaniem tej sprawdzonej w działaniu metody. 

Polecamy zabiegi z użyciem Akupunktury ucha, takie jak:

 • REFLEKSOLOGIA STÓP + Akupunktura ucha, 50 min., 150 zł
 • BIOMASAŻ LECZNICZY KRĘGOSŁUPA + Akupunktura, 50 min., 160 zł
 • TERAPIA OBRĘCZY SZYJNO-BARKOWEJ, 45 min., 150 zł
  (Akupunktura ucha + Masaż miodowy lub Okład borowinowy) 
 • TERAPIA LĘDŹWIOWA, 45 min., 150 zł
  (Akupunktura ucha + Masaż miodowy lub Okład borowinowy)
 • TERAPIA STAWÓW, 30 min, 90 zł
  (Akupunktura ucha + Okład borowinowy na wybrane stawy):
  •  stawy barkowe / łokciowe / nadgarstkowe / biodrowe / kolanowe / skokowe
  •  karnet : "Acu - Wellness Stawów" - trzeci zabieg  -50%
czas:35min
Cena od: 130zł
Zapytaj o zabieg
Powrót do wszystkich zabiegów
Newsletter

Zapytaj o zabieg
Nazwa zabiegu

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij